Nasza firma zajmuje się  instalacją sieci bezprzewodowych.

W dzisiejszych czasach dostęp do internetu jest nam niezbędny do pracy nie tylko w biurach, ale także w salach konferencyjnych czy w magazynach. Aby korzystać z tej swobody firmy używają sieci bezprzewodowych, w celu zachowania stałego kontaktu ze współpracownikami, klientami i partnerami.

Bezprzewodowa sieć lokalna (WLAN) pozwala łączyć komputery bez przewodów i kabli. Dzięki sieci bezprzewodowej dostęp do danych jest naprawdę łatwy.

wifi masz bezprzewodowy
Co zyskujesz dzięki sieci bezprzewodowej?
Wygoda

Pracownicy mogą bezpiecznie uzyskiwać dostęp do zasobów sieciowych w dowolnym miejscu przedsiębiorstwa. Obszar objęty zasięgiem sieci to zwykle cały budynek firmy, a coraz częściej cały kompleks budynków.

Mobilność

Pracownicy mają stały dostęp do sieci, nawet gdy opuszczają swoje biurka

Produktywność

Dostęp do informacji i najważniejszych aplikacji firmowych pozwala pracownikom szybciej realizować zadania i zachęca do współpracy.

Bezpieczeństwo

Ważnym elementem pomyślnego działania sieci bezprzewodowej jest kontrola dostępu do niej i zarządzanie nią. Ulepszenia technologii WiFi zapewniają niezawodne zabezpieczenia, dzięki czemu dane firmy są łatwo dostępne wyłącznie dla odpowiednich osób.

Wdrożenia sieci WLAN realizujemy z wykorzystaniem urządzeń firmy Ubiquiti, Mikrotik

Zapraszamy do kontaktu.

wifi ubiquiti logowifi mikrotik logo

Partnerzy technologiczni